435PU125150
435PU125150 BREVETTI
435PU040075.pdf
Виробник: BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; Protection; Bend.rad: 150mm; L: 1000mm
Manufacturer series: Protection
Type of cable accessories: cable chain
Internal height: 35mm
External height: 49mm
Length: 1m
Internal width: 125mm
External width: 145mm
Bending radius: 150mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; Protection; Bend.rad: 150mm; L: 1000mm, Manufacturer series: Protection, Type of cable accessories: cable chain, Internal height: 35mm, External height: 49mm, Length: 1m, Internal width: 125mm, External width: 145mm, Bending radius: 150mm.