Продукція > H S MARSTON > 43DN-01000-A-200
43DN-01000-A-200
43DN-01000-A-200 H S MARSTON
310891.pdf
Виробник: H S MARSTON
Description: H S MARSTON - 43DN-01000-A-200 - Kühlkörper, stranggepresst - 2, schwarz eloxiert, 1.5 °C/W, 100 mm, 40 mm, 100 mm
tariffCode: 76169990
rohsCompliant: YES
Außenhöhe - imperial: 1.57"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 40mm
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 100mm
Wärmewiderstand: 1.5°C/W
Produktpalette: -
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: -
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminium
Außenlänge - metrisch: 100mm
Außenbreite - Zoll: 3.94"
Außenlänge - imperial: 3.94"
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: H S MARSTON - 43DN-01000-A-200 - Kühlkörper, stranggepresst - 2, schwarz eloxiert, 1.5 °C/W, 100 mm, 40 mm, 100 mm, tariffCode: 76169990, rohsCompliant: YES, Außenhöhe - imperial: 1.57", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 40mm, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 100mm, Wärmewiderstand: 1.5°C/W, Produktpalette: -, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: -, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminium, Außenlänge - metrisch: 100mm, Außenbreite - Zoll: 3.94", Außenlänge - imperial: 3.94", SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).