4400-084LF Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
CTS-Tusonix-Feedthrough-Filters-Catalog.pdf
Виробник: Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial, Bushing
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm)
Thread Size: M3x0.5
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 1000 pF
Current: 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Bushing, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm), Thread Size: M3x0.5, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 1000 pF, Current: 10 A.