440X135C
440X135C Tri-Star Industries, Inc.
440X135C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.17"DIA X 0.14" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.17" Dia x 0.14" H (4.4mm x 3.4mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 176599 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.17"DIA X 0.14" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.17" Dia x 0.14" H (4.4mm x 3.4mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
440X135C 440X135C Виробник : RAF Electronic Hardware 440X135C.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 4-40 Thread Size, 0.135" Installed Length, Brass