440X219H
440X219H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.17"DIA X 0.22" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.17" Dia x 0.22" H (4.4mm x 5.6mm)
Type: Insert
на замовлення 3312 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.17"DIA X 0.22" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.17" Dia x 0.22" H (4.4mm x 5.6mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 440X219H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
440X219H 440X219H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Screws & Fasteners H Series, 4-40 threaded inserts, 0.219" length