440X226C
440X226C Tri-Star Industries, Inc.
440X226C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.19"DIA X 0.23" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.19" Dia x 0.23" H (4.7mm x 5.7mm)
Type: Insert
на замовлення 1499 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.19"DIA X 0.23" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.19" Dia x 0.23" H (4.7mm x 5.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 440X226C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
440X226C 440X226C Виробник : RAF Electronic Hardware 440X226C.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 4-40 Thread Size, 0.226" Installed Length, Brass