Продукція > 3M (TC) > 4462W-0.25-5
4462W-0.25-5 3M (TC)
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 1/4"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm)
Temperature Range: 120°F (49°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.25" (6.35mm) 1/4"
Adhesive: Rubber
Backing, Carrier: Polyethylene Foam
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 1/4"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm), Temperature Range: 120°F (49°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.25" (6.35mm) 1/4", Adhesive: Rubber, Backing, Carrier: Polyethylene Foam.