Продукція > 3M (TC) > 4462W-0.75-4(5)
4462W-0.75-4(5) 3M (TC)
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 3/4"X4"
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 4.00" (101.60mm)
Thickness: 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm)
Temperature Range: 120°F (49°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4"
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 3/4"X4", Packaging: Bulk, Color: White, Length: 4.00" (101.60mm), Thickness: 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm), Temperature Range: 120°F (49°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4", Adhesive: Rubber, Backing, Carrier: Polyethylene Foam.