Продукція > 3M (TC) > 4466B-0.25-5
4466B-0.25-5 3M (TC)
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED BLACK 1/4"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
Temperature Range: 120°F (49°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.25" (6.35mm) 1/4"
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED BLACK 1/4"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm), Temperature Range: 120°F (49°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.25" (6.35mm) 1/4", Adhesive: Rubber, Backing, Carrier: Polyethylene Foam.