Продукція > 3M (TC) > 4466WSQ-0.5(5)
4466WSQ-0.5(5) 3M (TC)
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 1/2"X1/2"
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Thickness: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
Temperature Range: 120°F (49°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED WHITE 1/2"X1/2", Packaging: Bulk, Color: White, Length: 0.50" (12.70mm) 1/2", Thickness: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm), Temperature Range: 120°F (49°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Adhesive: Rubber, Backing, Carrier: Polyethylene Foam.