44A0111-10-0 TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Виробник: TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Чорний 3.28мм 10 AWG 600В -65..+150°C Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук