44A0114-24-9-MX
44A0114-24-9-MX TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=44A0114&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG WHT
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.040" (1.02mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0030" (0.076mm)
Conductor Material: Copper, Silver Coated
Jacket Color: White
Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG WHT, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.040" (1.02mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0030" (0.076mm), Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: White, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.