44GR20KLFT7 TT Electronics/BI
44.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.229" x 0.190" Face (5.82mm x 4.83mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 20 kOhms
Написати відгук
Description: TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.229" x 0.190" Face (5.82mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 20 kOhms, Number of Turns: 9.0.
Інші пропозиції 44GR20KLFT7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44GR20KLFT7 44GR20KLFT7 Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009735153_1-2565547.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 20K Ohms 10% MULTI TURN
товару немає в наявності
44GR20KLFT7 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics Datasheet_Trimmer_44_0-1133291.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 20K Ohms 10% MULTI TURN