44GR500LFT7 TT Electronics/BI
44.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.229" x 0.190" Face (5.82mm x 4.83mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 500 Ohms
Написати відгук
Description: TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.229" x 0.190" Face (5.82mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 500 Ohms, Number of Turns: 9.0.
Інші пропозиції 44GR500LFT7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44GR500LFT7 44GR500LFT7 Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009735153_1-2565547.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 500 Ohms 10% MULTI TURN