44GR50KLFTB TT Electronics/BI
44.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.229" x 0.190" Face (5.82mm x 4.83mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 50 kOhms
Написати відгук
Description: TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.229" x 0.190" Face (5.82mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 9.0.
Інші пропозиції 44GR50KLFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44GR50KLFTB 44GR50KLFTB Виробник : BI Technologies / TT Electronics BITCS01036_1-2564837.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 50K Ohms 10% MULTI TURN