Продукція > IDEAL POWER LTD. > 44MKB2-2400625DEXD
44MKB2-2400625DEXD
44MKB2-2400625DEXD Ideal Power Ltd.
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.36" H (59.0mm x 41.0mm x 34.5mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 78.74" (2.0m)
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 625mA
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
Power (Watts): 15 W
Standard Number: 60601-1
на замовлення 199 шт:
Написати відгук
Description: PLUG-IN AC/DC MEDICA EXTERNAL AD, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.36" H (59.0mm x 41.0mm x 34.5mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 78.74" (2.0m), Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CE, C-Tick, cULus, FCC, UKCA, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 625mA, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, Power (Watts): 15 W, Standard Number: 60601-1.