45WR100KLFTB TT Electronics/BI
45.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.190" x 0.154" Face (4.83mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 15
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.190" x 0.154" Face (4.83mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 15.
Інші пропозиції 45WR100KLFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
45WR100KLFTB Виробник : BI Technologies / TT Electronics 45.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 100K Ohms 10% MULTI TURN
товару немає в наявності
45WR100KLFTB Виробник : Welwyn Components / TT Electronics 45-1529738.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 100K Ohms 10% MULTI TURN