45WR100LFTB TT Electronics/BI
45.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 1/4W 100 Ohms 10% MULTI TURN.
Інші пропозиції 45WR100LFTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
45WR100LFTB Виробник : BI Technologies / TT Electronics 45.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 100 Ohms 10% MULTI TURN
товару немає в наявності
45WR100LFTB Виробник : Welwyn Components / TT Electronics 45-1529738.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 100 Ohms 10% MULTI TURN