4630AB51K00065 Laird Technologies EMI
EMI-CAT-Essentials%201213.pdf
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FOF GASKET PU
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Length: 0.650" (16.51mm)
Shape: Bell
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.181" (4.60mm)
Height: 0.071" (1.80mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU), Length: 0.650" (16.51mm), Shape: Bell, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.181" (4.60mm), Height: 0.071" (1.80mm).