4633AF51K01080 Laird Technologies EMI
EMI-CAT-Essentials%201213.pdf
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FOF GASKET PU
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Length: 10.800" (274.32mm)
Shape: Bell
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.299" (7.60mm)
Height: 0.098" (2.50mm)
на замовлення 153 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU), Length: 10.800" (274.32mm), Shape: Bell, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.299" (7.60mm), Height: 0.098" (2.50mm).
Інші пропозиції 4633AF51K01080
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4633AF51K01080 Виробник : Laird EMI-DS-FINGER-SLOT%20MOUNT%201112-1133832.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK NiCu NRA PU V0 BELL .1 x.3 x 10.8"
на замовлення 162 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
4633AF51K01080 4633AF51K01080 Виробник : Laird Performance Materials 51K_Series-1846886.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK NiCu NRA PU V0 BELL .1 x.3 x 10.8"