4633PAX1R03937 Laird Technologies EMI
datasheet-for-4633pax1r03937
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FOF GASKET PU ADH
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 39.370" (1.00m)
Shape: Bell
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.300" (7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.100" (2.54mm)
Attachment Method: Adhesive
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU ADH, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU), Length: 39.370" (1.00m), Shape: Bell, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.300" (7.62mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.100" (2.54mm), Attachment Method: Adhesive.
Інші пропозиції 4633PAX1R03937
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4633PAX1R03937 Виробник : Laird Performance Materials 4633PAX1R-2898908.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,Bell .100x.300x39.370in