4677AK51H01800 Laird Technologies EMI
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: SHIELDING GASKET 18MM X 1.0MM
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 18.000" (457.20mm)
Shape: Rectangle
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.709" (18.00mm)
Height: 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHIELDING GASKET 18MM X 1.0MM, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU), Length: 18.000" (457.20mm), Shape: Rectangle, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.709" (18.00mm), Height: 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Packaging: Bulk.
Інші пропозиції 4677AK51H01800
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
4677AK51H01800 4677AK51H01800 Виробник : Laird Technologies 51H_Series-3622906.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,Rec .040x.709x18.000in