Продукція > 3M (TC) > 467MP-0.5-20
467MP-0.5-20 3M (TC)
iatd-product-info.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHESIVE TRANSFER 1/2"X20YD
Packaging: Bulk
Length: 60' (18.3m) 20 yds
Thickness: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHESIVE TRANSFER 1/2"X20YD, Packaging: Bulk, Length: 60' (18.3m) 20 yds, Thickness: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).