467MP-1-20
467MP-1-20 3M (TC)
iatd-product-info.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHESIVE TRANSFER 1"X20YDS
Packaging: Bulk
Length: 60' (18.3m) 20 yds
Thickness: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 1.00" (25.40mm)
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHESIVE TRANSFER 1"X20YDS, Packaging: Bulk, Length: 60' (18.3m) 20 yds, Thickness: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 1.00" (25.40mm), Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).