Продукція > 3M (TC) > 467MP-1.5-5
467MP-1.5-5 3M (TC)
iatd-product-info.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1 1/2"X5YD
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Temperature Range: 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 1.50" (38.10mm) 1 1/2"
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1 1/2"X5YD, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm), Temperature Range: 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 1.50" (38.10mm) 1 1/2", Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).