Продукція > 3M (TC) > 467MPCIR-0.5(5)
467MPCIR-0.5(5)
467MPCIR-0.5(5) 3M (TC)
iatd-product-info.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2" DIA
Packaging: Bulk
Color: Clear
Thickness: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2" dia
Usage: General Purpose
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2" DIA, Packaging: Bulk, Color: Clear, Thickness: 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm), Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2" dia, Usage: General Purpose, Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).