Продукція > 3M (TC) > 467MPCIR-0.563(2000)
467MPCIR-0.563(2000) 3M (TC)
3m-adhesive-transfer-tape-467mp.pdf?&fn=3M-Adhesive-Transfer-Tape-467MP.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 9/16" DIA
Packaging: Bulk
Color: Clear
Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Temperature Range: 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 0.56" (14.30mm) 9/16" dia
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 9/16" DIA, Packaging: Bulk, Color: Clear, Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm), Temperature Range: 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 0.56" (14.30mm) 9/16" dia, Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).