467MPSQ-12(6) 3M (TC)
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X12" 1=6PK
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Attachment, High Temperature Applications
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X12" 1=6PK, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm), Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Attachment, High Temperature Applications, Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 467MPSQ-12-6 | Виробник : 3M | EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding 3M 467MP Adhesive Transfer Tape (2 mil Clear) 12in Squares (6/PK) |