4688PA51H03937 Laird Technologies EMI
datasheet-for-4688pa51h03937
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FOF GASKET PU ADH
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 39.370" (1.00m)
Shape: Rectangle
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.118" (3.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Height: 0.079" (2.01mm)
Attachment Method: Adhesive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU ADH, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU), Length: 39.370" (1.00m), Shape: Rectangle, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.118" (3.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Height: 0.079" (2.01mm), Attachment Method: Adhesive.
Інші пропозиції 4688PA51H03937
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4688PA51H03937 Виробник : Laird Performance Materials EMI_CAT_Essentials_1213-1903895.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,Rec 2x3x1000mm