4688PAX1R03937 Laird Technologies EMI
datasheet-for-4688pax1r03937
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FOF GASKET PU ADH
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 39.370" (1.00m)
Shape: Rectangle
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.118" (3.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.079" (2.01mm)
Attachment Method: Adhesive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU ADH, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU), Length: 39.370" (1.00m), Shape: Rectangle, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.118" (3.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.079" (2.01mm), Attachment Method: Adhesive.
Інші пропозиції 4688PAX1R03937
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4688PAX1R03937 Виробник : Laird Performance Materials 4688PAX1R-2899014.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,Rec .079x.118x39.370in