Продукція > 3M (TC) > 468MP-0.75-5
468MP-0.75-5
468MP-0.75-5 3M (TC)
3m-adhesive-transfer-tape-468mp.pdf?&fn=3M-Adhesive-Transfer-Tape-468MP.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 3/4"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0093" (9.3 mils, 0.236mm)
Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4"
Usage: Attachment, High Temperature Applications
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0051" (5.1 mils, 0.130mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 3/4"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0093" (9.3 mils, 0.236mm), Temperature Range: -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4", Usage: Attachment, High Temperature Applications, Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0051" (5.1 mils, 0.130mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).