Продукція > 3M (TC) > 468MP-5.67-60
468MP-5.67-60 3M (TC)
3m-adhesive-transfer-tape-468mp.pdf?&fn=3M-Adhesive-Transfer-Tape-468MP.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 5.67"X60YD
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 180' (55.0m) 60 yds
Thickness: 0.0094" (9.4 mils, 0.239mm)
Temperature Range: 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 5.67" (144.00mm)
Adhesive: Acrylic, 200MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 5.67"X60YD, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 180' (55.0m) 60 yds, Thickness: 0.0094" (9.4 mils, 0.239mm), Temperature Range: 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 5.67" (144.00mm), Adhesive: Acrylic, 200MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm).