4694PA51H03937 Laird Technologies EMI
datasheet-for-4694pa51h03937
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FOF GASKET PU ADH
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 39.370" (1.00m)
Shape: Rectangle
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.500" (12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Height: 0.125" (3.18mm)
Attachment Method: Adhesive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FOF GASKET PU ADH, Packaging: Bulk, Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU), Length: 39.370" (1.00m), Shape: Rectangle, Type: Fabric Over Foam, Width: 0.500" (12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Height: 0.125" (3.18mm), Attachment Method: Adhesive, Part Status: Active.
Інші пропозиції 4694PA51H03937
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4694PA51H03937 Виробник : Laird Performance Materials EMI_CAT_Essentials_1213-1903895.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,Rec .125x.500x39.37in