Продукція > JOHANSON > 4700BP15A0600S
4700BP15A0600S Johanson
Виробник: Johanson
Ceramic Filters Band Pass 4700MHz 0.9dB 50Ohm SMD 3Pin T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук