Продукція > Керамічні SMD конденсатори > 1206 > 470pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N471J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
470pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N471J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Код товару: 18744
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 470 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
Типорозмір: 1206
у наявності 340 шт:
29 шт - РАДІОМАГ-Київ
220 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
90 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
З цим товаром купують
100nF 50V X7R 10% 0805 (CC0805KRX7R9BB104 – Yageo)
2 Додати до обраних Обраний товар
yageo-datasheet-cap.pdf
Виробник: Yageo
Керамічні SMD конденсатори > 0805
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
1 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-1KR-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
800 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 100
4,7uF 50V X7R 10% 1206 2k/reel (CL31B475KBHNNNE – Samsung)
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Ємність: 4,7 µF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
82 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 5
1uF 50V X7R 10% C1206 2k/reel (C1206B105K500N2-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
mlcc-approval_20190116.pdf
Ємність: 1 µF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±10% K
730 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-10KR-Hitano) (резистор SMD)
Код товару: 387
RC0603HIT.pdf
Виробник: Yageo
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V