Продукція > Керамічні SMD конденсатори > 0805 > 470pF 50V X7R 5% 0805 4k/reel (C0805B471J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
470pF 50V X7R 5% 0805 4k/reel (C0805B471J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
X7R_X5R.pdf
Код товару: 14640
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 470 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±5% J
Типорозмір: 0805
у наявності 92 шт:
75 шт - склад
17 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Можливі заміни 470pF 50V X7R 5% 0805 4k/reel (C0805B471J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD) Hitano
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
470pF 50V X7R 10% 0805 4k/reel (C0805B471K500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD) 470pF 50V X7R 10% 0805 4k/reel (C0805B471K500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
Виробник : Hitano X7R_X5R.pdf Керамічні SMD конденсатори > 0805
Ємність: 470 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
у наявності: 382 шт
248 шт - склад
134 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
З цим товаром купують
4,7 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-4K7R-Hitano) (резистор SMD)
2 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0805
Номінал: 4,7 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
427 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 200
1uF 50V X7R 10% 0805 (CL21B105KBFNNNG – Samsung)
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Ємність: 1 µF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±10% K
670 шт - РАДІОМАГ-Київ
751 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 20
1 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-1KR-Hitano) (резистор SMD)
3 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 200
120 Ohm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-120R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 120 Ohm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
у наявності: 35 шт
35 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
22uF 35V size-D 10% (T491D226K035AT – Kemet)
Datasheet-T491D226K035AT.pdf
Виробник: Kemet
Конденсатори > Танталові SMD конденсатори
Ємність: 22 µF
Номін.напруга: 35 V
Точність: ±20%