Продукція > Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні > 470uF 160V ECR 18x41mm (ECR471M2CB-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ECR_081225.pdf
Код товару: 2354
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 470 µF
Номін.напруга: 160 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -25...+85°C
Габарити: 18х41mm
Строк життя: 2000 годин
у наявності 134 шт:
90 шт - склад
6 шт - РАДІОМАГ-Київ
9 шт - РАДІОМАГ-Львів
22 шт - РАДІОМАГ-Харків
7 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Написати відгук
З цим товаром купують
120 Ohm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-07120RL – Yageo)
pyu-rc_group_51_rohs_l_9-1314892.pdf
Виробник: Yageo
SMD резистори > 0805
Номінал: 120 Ohm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
1000uF 160V EHL 30x45mm (EHL102M2CBA-Hitano)
ehl_20160530-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 1000 µF
Номін.напруга: 160 V
Серія: EHL
Темп.діап.: ...+105°C
Габарити: 30х45mm
у наявності: 94 шт
71 шт - склад
3 шт - РАДІОМАГ-Київ
9 шт - РАДІОМАГ-Львів
6 шт - РАДІОМАГ-Харків
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
20 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-20KR-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
SMD резистори > 0805
Номінал: 20 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
у наявності: 810 шт
710 шт - РАДІОМАГ-Київ
100 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 200
47 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-47KR-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Номінал: 47 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
100 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
15 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-15KR-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 15 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V