477BPS016M
477BPS016M Illinois Capacitor
BPS%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 16V 20% tol. ELECTROLYTIC.
Інші пропозиції 477BPS016M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477BPS016M 477BPS016M Виробник : Illinois Capacitor / CDE BPS%20series-553043.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 16V 20% tol. ELECTROLYTIC