477CKH016M
477CKH016M CDE / Illinois Capacitor
CKH_CKE%20series.pdf
Виробник: CDE / Illinois Capacitor
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 16V 20%
на замовлення 5437 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 477CKH016M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477CKH016M 477CKH016M Виробник : Illinois Capacitor CKH_CKE%20series.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE