477CKS200MLCD
477CKS200MLCD Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
CKR_CKS.pdf
Виробник: Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 200V 20% tol. ELECTROLYTIC.
Інші пропозиції 477CKS200MLCD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477CKS200MLCD 477CKS200MLCD Виробник : CDE / Illinois Capacitor CKR_CKS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 200V 20% tol. ELECTROLYTIC
товару немає в наявності
477CKS200MLCD 477CKS200MLCD Виробник : Illinois Capacitor / CDE CKR_CKS%20series-553026.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 200V 20% tol. ELECTROLYTIC