477KBM050M
477KBM050M Illinois Capacitor
KBM%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 50V 20% tol. ELECTROLYTIC.
Інші пропозиції 477KBM050M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477KBM050M 477KBM050M Виробник : CDE / Illinois Capacitor KBM_series-748890.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 50V 20% tol. ELECTROLYTIC