477LBA200M2CD
477LBA200M2CD Cornell Dubilier Knowles
LBA.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 529.11mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.91 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.8077 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 529.11mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.91 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.8077 A @ 10 kHz.
Інші пропозиції 477LBA200M2CD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477LBA200M2CD 477LBA200M2CD Виробник : CDE / Illinois Capacitor LBA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V 20% tol. ELECTROLYTIC
товару немає в наявності
477LBA200M2CD 477LBA200M2CD Виробник : Knowles / Illinois Capacitor LBA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V 20% tol. ELECTROLYTIC