477LBB250M2EC
477LBB250M2EC Illinois Capacitor
LBB%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 250V 20% tol. ELECTROLYTIC.
Інші пропозиції 477LBB250M2EC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477LBB250M2EC 477LBB250M2EC Виробник : Illinois Capacitor / CDE LBB%20series-553007.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 250V 20% tol. ELECTROLYTIC