477LBB350M2EE
477LBB350M2EE Illinois Capacitor
LBB.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 350V 20% tol. ELECTROLYTIC.
Інші пропозиції 477LBB350M2EE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477LBB350M2EE 477LBB350M2EE Виробник : Illinois Capacitor / CDE LBB%20series-553007.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 350V 20% tol. ELECTROLYTIC