477SML004M
477SML004M Illinois Capacitor
SML%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 4V SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 4V 20% tol. ELECTROLYTIC.
Інші пропозиції 477SML004M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477SML004M 477SML004M Виробник : Illinois Capacitor / CDE SML_series-552997.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 4V 20% tol. ELECTROLYTIC
товару немає в наявності
477SML004M 477SML004M Виробник : Knowles / Illinois Capacitor SML%20series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 4V 20% tol. ELECTROLYTIC