477SML010MD8
477SML010MD8 Illinois Capacitor
SML%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 10V 20% tol. ELECTROLYTIC.
Інші пропозиції 477SML010MD8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477SML010MD8 477SML010MD8 Виробник : CDE / Illinois Capacitor SML%20series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 10V 20% tol. ELECTROLYTIC