477SML025M
477SML025M Illinois Capacitor
SML%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 25V 20%.
Інші пропозиції 477SML025M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477SML025M 477SML025M Виробник : CDE / Illinois Capacitor SML_series-552997.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 25V 20%