477SVL016MGW
477SVL016MGW Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
SVL.pdf
Виробник: Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 710mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 360 mA @ 120 Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 710mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 360 mA @ 120 Hz.
Інші пропозиції 477SVL016MGW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477SVL016MGW 477SVL016MGW Виробник : CDE / Illinois Capacitor SVL-2944781.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 16V 20% tol. ELECTROLYTIC
товару немає в наявності
477SVL016MGW 477SVL016MGW Виробник : Illinois Capacitor / CDE SVL_series-769466.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 16V 20% tol. ELECTROLYTIC