477UER2R5MEF
477UER2R5MEF Illinois Capacitor
UER%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP POLY 470UF 20% 2.5V T/H
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2.5V 20% tol. POLYMER.
Інші пропозиції 477UER2R5MEF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477UER2R5MEF 477UER2R5MEF Виробник : Illinois Capacitor / CDE UER_series-769468.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2.5V 20% tol. POLYMER