477UER6R3MEF
477UER6R3MEF Illinois Capacitor
UER%20series.pdf
Виробник: Illinois Capacitor
Description: CAP POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 6.3V 20% tol. POLYMER.
Інші пропозиції 477UER6R3MEF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477UER6R3MEF 477UER6R3MEF Виробник : Illinois Capacitor / CDE UER_series-769468.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 6.3V 20% tol. POLYMER